VIPPLAST logo
Najlepsze okna
VEKA lub Decco
Mamy WSZYSTKO czego potrzebujesz
na wyciągnięcie ręki
w swoim mieszkaniu lub domu
Okna z profili
VEKA i Decco
Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
Bramy garażowe Wiśniowski
Najwyższa jakość w korzystnej cenie
Od kilkunastu lat produkujemy okna
z produktów renomowanych producentów
Solidne okna na lata
ładne i energooszczędne
Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar!
ZAPRASZAMY!

Jesteśmy godną zaufania firmą, specjalizującą się w stolarce PCV. Klienci z Bydgoszczy, Inowrocławia, Torunia oraz innych miast woj. kujawsko-pomorskiego mogą liczyć na doskonałe produkty, które spełnią wszystkie ich wymagania. Do produkcji drzwi i okien PCV wykorzystujemy systemy profilowe znanych producentów: VEKA, a także Decco. Z chęcią wykonamy konstrukcje do budowy domów wielo- lub jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, jak również różnych budynków użyteczności publicznej.

Specjaliści od stolarki PCV w Toruniu

Nasz zespół to wykwalifikowani pracownicy, których cechuje sumienność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań. Wszystkie elementy stolarki PCV produkujemy z dużą precyzją, tak aby były one jak najwyższej jakości. Przyjmujemy zamówienia na wymiar, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, oferując konkretne rozwiązania. Ponadto zajmujemy się również profesjonalnym montażem drzwi i okien – termin możemy wyznaczyć już podczas składania zamówienia!

Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław: stolarka PCV na najwyższym poziomie!

Dzięki naszym produktom z zakresu stolarki PCV Wasze pomieszczenia zyskają nie tylko optymalną izolację termiczną i akustyczną, ale też estetyczny wygląd. Doceniło je już wiele klientów, również zagranicznych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wykonanie zleceń w ustalonym terminie. Wiemy, jak istotny jest prawidłowy montaż, dlatego potwierdzamy, że nasi fachowcy posiadają niezbędną do niego wiedzę i umiejętności. Zapewnią poprawność założenia konstrukcji, jak również bezpieczeństwo jej użytkowania.

Zapraszamy do współpracy klientów z Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, którzy cenią sobie jakość stolarki PCV. Z pewnością Was nie zawiedziemy!


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.