VIPPLAST logo
Najlepsze okna
VEKA lub Decco
Mamy WSZYSTKO czego potrzebujesz
na wyciągnięcie ręki
w swoim mieszkaniu lub domu
Okna z profili
VEKA i Decco
Rolety zewnętrzne i wewnętrzne
Bramy garażowe Wiśniowski
Najwyższa jakość w korzystnej cenie
Od kilkunastu lat produkujemy okna
z produktów renomowanych producentów
Solidne okna na lata
ładne i energooszczędne
Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar!
ZAPRASZAMY!

Jako producent okien PCV działamy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, w tym w Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku, Inowrocławiu, Grudziądzu, Aleksandrowie Kujawskim oraz Lubiczu Górnym. Docenili nas również klienci z zagranicy, w tym z Niemiec. Z chęcią wykonamy dla Państwa konstrukcje okienne na wymiar. Bez względu na to, czy będzie to prosty, czy też bardzo skomplikowany projekt, nasi specjaliści są gotowi sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Dopasowane okna na wymiar – Bydgoszcz, Toruń i okolice

Oferowane przez nas okna na wymiar są zawsze w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Produkty wykonujemy z wysokiej jakości tworzywa PCV, które gwarantuje nie tylko ich trwałość, ale także doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne. W naszej produkcji korzystamy z systemów profilowych renomowanych firm Decco lub VEKA oraz okuć SIEGENIA. Okna na wymiar możemy bez problemu zamontować w domach, blokach czy też dużych obiektach użytku publicznego.

Najlepszy producent okien PCV w woj. kujawsko-pomorskim!

Różni producenci okien w kujawsko-pomorskim uważają się za najlepszych, jednakże żaden z nich nie zapewni Wam tak kompleksowych usług jak my. Proces zamówienia jest niezwykle prosty, a zespół handlowców zadba, aby wszystkie Wasze wymagania zostały spełnione. Zlecenia zawsze wykonujemy na czas. Zakład produkcyjny okien na wymiar ma siedzibę w Toruniu, z którego bardzo łatwo i szybko możemy dostarczyć nasze konstrukcje do Bydgoszczy, Grudziądza czy innych miast.

VIP Plast – produkcja okien na najwyższym poziomie!


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.